Схема земельної ділянки

Схема земельної ділянки

Плануєте звести будинок чи приватизувати землю? В обох випадках не обійтися без детального плану місцевості. Вам потрібна схема земельної ділянки – графічна карта, що містить важливі дані про досліджувану територію, включаючи розташування:

 • меж ділянки;
 • будинків та будівельних об’єктів;
 • інженерних комунікацій;
 • зелених насаджень;
 • водойм та інших ресурсів.

Документ є важливим для точного планування місцевості під забудову або реконструкцію об’єктів нерухомості в межах земельної ділянки. Схема повинна відображати максимум відомостей місця, де планується забудова. План з детальним розташуванням об’єктів необхідний для того, щоб проектувальники, інженери та будівельники, задіяні на етапі підготовки та будівельних робіт, мали повне уявлення про особливості конкретної території.

Компанія “Топограф” розробить точну кадастрову або топографічну схему із зазначенням меж ділянки. Вона стане основою проведення приватизації, будівельного проекту чи отримання кадастрового номера. Геодезичні послуги надаються у Києві, області та по території України.

 

Вартість схеми земельної ділянки від 2000 грн

У чому відмінність кадастрового та топографічного плану?

Залежно від майбутніх завдань та фронту робіт на земельній ділянці, прийнято складати кадастровий чи топографічний план. Ці документи відрізняються. Кадастровий план потрібен на етапі землевпорядних робіт та розробки техдокументації для реєстрації ділянки у земельному кадастрі. У схемі відображаються загальні характеристики об’єкта, що досліджується (координати, розташування поворотних точок, площа), а також межі з сусідніми наділами. Технічна інформація в цьому випадку не є обов’язковою.

Топографічний план – важливий документ на етапі проєктування. У схемі розміщення відображається повна інформація про наповнення ділянки (рельєф місцевості, наявність будівель, зелених насаджень, інженерних мереж, водних ресурсів тощо), а також межі території, місця, де дозволено та затверджено розташування нових об’єктів. У плані можуть бути дані про схеми підключення комунікаційних та інженерних мереж.

Залежно від цілей та завдань, компанія «Топограф» розробить детальний план земельної ділянки та надасть графічний документ точно в узгоджений із замовником термін.

У яких випадках потрібна схема розташування ділянки?

Основна функція схеми місцевості полягає у інформуванні. На основі графічного документа виготовляються проєктні матеріали для будівництва чи реконструкції об’єктів. Також план знадобиться після закінчення землевпорядних та будівельних робіт під час здачі об’єкта в експлуатацію за актом. Він входить у комплект документів, необхідних у процесі межування території.

Інформація, відображена у схемі ділянки, має бути правдивою та актуальною. Тому дослідження території для складання схеми потрібно проводити в ході передпроєктної підготовки. У разі зміни даних необхідно складати новий документ.

ВАЖЛИВО! На кадастровий план земельної ділянки не поширюється термін дії. Документ дійсний, поки відображена інформація про межі та інші особливості місцевості відповідатиме реальним показникам.

Які особливості відображаються у плані?

Остаточний вид схеми місцевості залежатиме від різних характеристик та особливостей, включаючи:

 • площу та геометрію земельного наділу;
 • наявність зелених насаджень;
 • розташування інженерних мереж;
 • клімат місцевості та природні фактори;
 • рельєф (визначає місце розташування будівлі);
 • геологічні характеристики (тип і склад ґрунту, ґрунтові води тощо).

Розцінки та порядок надання послуг з геодезії у Києві

Фахівці компанії «Топограф» складуть план з урахуванням ваших побажань та норм державних законодавчих актів. Максимально точна схема дозволить втілити будь-які будівельні задуми та архітектурні рішення на довіреному об’єкті. З усіх питань звертайтесь до наших консультантів за телефонами, вказаними на сайті у розділі КОНТАКТИ.

Замовити послугу

Заповніть поля і ми зв’яжемося з вами

  консультація безкоштовна