Викопіювання з топоплану М 1:2000

Викопіювання з топоплану М 1:2000

У яких випадках вам доведеться замовити викопіювання ділянки? Кожна земельна ділянка, крім юридичної, потребує технічної оцінки з подальшою видачею експертного висновку – викопіювання з топоплану. Викопіювання – зменшена копія (фрагмент, схема) ділянки, що цікавить, складена за результатами топографо-геодезичних досліджень. Це, по суті, план місцевості в масштабі 1:2000, що дозволяє визначити точні географічні координати та стан ділянки, а також прилеглу територію.

Викопіювання земельної ділянки

Топографо-геодезичні дослідження для складання плану місцевості потрібні в багатьох випадках, наприклад:

 • оформлення права власності на землю;
 • одержання дозволу на масштабне будівництво (котедж, дача, будинок);
 • довгострокова оренда землі;
 • оцінка ринкової вартості ділянки;
 • узаконення та приватизація наділу;
 • ландшафтне будівництво;
 • прокладання інженерних комунікацій тощо.

Топографо-геодезичний план М1:2000 визначає місцезнаходження та габарити ділянки, інженерних мереж (підземних чи наземних), характеристики рельєфу, наявність водойм. Таким чином, викопіювання дає повну інформацію про межі території та рельєф місцевості. Незалежно від характеристик ділянки, професійно виконане викопіювання дозволить зібрати максимум даних про особливості території, що цікавить. При розробці викопіювання плану місцевості важливо використовувати актуальну інформацію. У разі її неактуальності рекомендується повторно замовити викопіювання плану місцевості.

 

Вартість викопіювання плану місцевості від 3000 грн.

Викопіювання з Генплану

Генплан – основний документ для розпорядження землею населеного пункту. Ним користуються під час реалізації великих містобудівних проєктів. Для реалізації будівельної частини проекту підрядні організації користуються копією фрагмента Генплану. Викопіювання містить графічний опис та пояснення до нього.

Викопіювання з плану дає можливість службам міста отримати точні дані щодо цільового призначення тієї чи іншої території та розміщення на них інженерних комунікацій та інших об’єктів.

Для забудови земельної ділянки підходить якраз викопіювання. Топографічний план тут малоефективний. Хоча обидва виконуються в однакових масштабах 1:2000. При виконанні викопіювання важлива уважність та досвід в даному виді топографо-геодезичних досліджень. Зі зміною ситуації на ділянці, схему треба актуалізувати.

Викопіювання з кадастрового плану

Для визначення точної межі сусідніх територій, застосовується викопіювання з кадастрового плану, яке не передбачає виїзд інженерів на об’єкт, що позначається на невеликій вартості робіт. План розробляється на основі інформації, отриманої від клієнта та різних перевірених джерел. Крім визначення меж, викопіювання необхідне при купівлі/продажу землі.

Замовити викопіювання з топоплану в Києві та області

Найчастіше, в гонитві за економією, власники земельних ділянок звертаються до державних установ. А це поганий сервіс та втрата дорогоцінного часу на оформлення документів. Для тих, кому перенесення терміну початку будівництва або проведення земельних робіт неприпустиме, важливо не втрачати дорогоцінний час. Для них є альтернатива – спеціалізована компанія Топограф зі штатом кваліфікованих інженерів-геодезистів, яким не потрібно надавати жодних довідок. Від вас знадобляться стандартні документи: паспорт та право власності, кадастровий номер та виписка.

 

Чому нас рекомендують клієнти?

 1. Доступні ціни на розробку плану території.
 2. Реагуємо на оперативні замовлення по Києву та прилеглих областях.
 3. Використовуємо сучасні вимірювальні інструменти та геодезичне обладнання.
 4. Середній досвід роботи фахівців у компанії станом на 2020 рік становить близько 9 років.
 5. Індивідуальний підхід для комплексних розв’язків топографо-геодезичних розвідок.

Розцінки та порядок надання послуг з геодезії у Києві

Звернувшись до компанії Топограф, ви отримуєте висновок незалежного експерта у стислий термін. Для оформлення замовлення на викопіювання земельної ділянки, зв’яжіться з нашим консультантом або замовте зворотній дзвінок.

Замовити послугу

Заповніть поля і ми зв’яжемося з вами

  консультація безкоштовна