Інженерно-геологічні дослідження для будівництва

Інженерно-геологічні дослідження для будівництва

Перед зведенням будь-якої будівлі та об’єкта проводять геологічні вишукування. Це комплекс послуг з аналізу ділянки, дослідження ґрунту та складання персональних рекомендацій для конкретного проекту. У процесі враховуються всі нюанси обраної території, задокументовані зміни ґрунту та особливості об’єкту будівництва. Наша команда не тільки виконує польові роботи, але й бере на себе обчислювальну частину. Ви отримуєте готове рішення для свого об’єкта, з практичними порадами щодо безпеки будівництва за найкращою ціною. Компанія «Топограф» проводить геологічні дослідження в Києві, а також по областях України, у тому числі в таких містах як: Житомир, Черкаси, Полтава, Суми, Дніпро, Чернігів, Рівне, Львів.

Коли потрібні геологічні роботи?

Інженерно-геологічні дослідження під будівництво необхідні в наступних випадках:
 1. Перед затвердженням остаточного плану будівельних робіт.
 2. При виборі необхідного типу фундаменту.
 3. Під час проведення робіт з реконструкції будівель, житлових та промислових об’єктів.
 4. Під час ремонтних робіт наземних та підземних комунікацій.
 5. Під час реконструкції мостів, залізниць, автомагістралей.
Компанія «Топограф» проводить геологічні дослідження в Україні за найкращою ціною. Фахівці враховують усі технічні моменти та розробляють індивідуальний проект під кожного клієнта. В результаті ви отримуєте висновок, який повністю відображає стан ґрунту та ґрунту, його можливий вплив на об’єкт у майбутньому.
До переліку інженерно-геологічних досліджень від нашої команди входять:
 1. Робота з архівами. Вивчення всієї існуючої та доступної інформації про склад та особливості ґрунту на обраній ділянці, ґрунтових водах та рівень їх знаходження під землею.
 2. Буріння діагностичних свердловин перед проведенням будівельних робіт.
 3. Відбір проб ґрунту та підземних вод з подальшою доставкою їх до лабораторії.
 4. Геодезичний пошук фізичних об’єктів – підземні траси, комунікації, додаткові споруди.
 5. Пошук прихованих, потенційно небезпечних процесів, які можуть статися на об’єкті, впливати на хід будівництва та готові споруди – підйом ґрунтових вод, землетрус, просідання ґрунту.
Усі зразки ґрунту та вод передаються до нашої лабораторії. Протягом кількох тижнів проводиться комплекс досліджень із вивчення їх фізичних особливостей та хімічного складу. Ціна аналізу входить у загальну вартість геологічних досліджень на об’єкті.

Етапи та строки виконання

Геологічні дослідження проводяться на кожній ділянці, безпосередньо перед будівництвом. Це комплекс робіт, який ми поділяємо на 6 етапів:
 1. Підготовчий. Починаємо знайомство з клієнтом, ретельно вивчаємо всі інженерні матеріали про майбутнє будівництво та укладаємо договір.
 2. Теоретичний. Один із важливих моментів – вивчення всіх геологічних вишукувань, які будь-коли проводилися на даній ділянці. Піднімаємо доступні архіви, щоб отримати максимум інформації, подивитися, як змінювався склад ґрунту з часом та які інженерні конструкції були встановлені на даній території. Знання про ґрунт у минулому допомагають скласти прогноз на майбутнє.
 3. Польовий. Практичний етап геологічних досліджень – доставка інженерного обладнання та спеціалістів на обрану територію. У цей період ми буримо свердловини, відбираємо зразки, вивчаємо рельєф та підземні води, аналізуємо комунікації.
 4. Лабораторний. Наступний крок – доставка отриманих зразків до лабораторії. Використовуючи сучасне обладнання, наші фахівці вивчають їх фізичні та хімічні властивості.
 5. Інженерно-технічний. Геологічні дослідження – це не тільки польові роботи та аналізи, але й старанна робота інженерів, які зіставляють план будівництва з отриманими даними. Формуємо індивідуальний висновок щодо проекту з персональними рекомендаціями, які зроблять ваші споруди безпечними.
 6. Прикінцевий. На останньому етапі геологічних досліджень ми зустрічаємося з клієнтом, передаємо йому звіт та всю інформацію, яку отримали під час проведення робіт. Після вивчення замовником матеріалів, коригування проекту та затвердження відповідного фундаменту здійснюється замовлення на початок будівельних робіт.

Розцінки та порядок надання послуг з геодезії у Києві

Геологічні дослідження – єдиний надійний спосіб отримати достовірну інформацію про стан ґрунту та оцінити вплив майбутньої будівлі на ґрунт. Вартість робіт варіює. Вона індивідуальна кожному за клієнта. Зв’яжіться з нашим менеджером та надайте йому план вашого будівництва, щоб дізнатися про актуальну ціну для конкретного об’єкту.

Замовити послугу

Заповніть поля і ми зв’яжемося з вами

  консультація безкоштовна