Геологія під реконструкцію

Геологія під реконструкцію

Будь-яка запланована реконструкція будівлі потребує ретельної підготовки та потребує розробки проекту. Його створення неможливе без інженерно-геологічних вишукувань. Це один із найважливіших етапів, який передує будь-яким будівельним роботам. Інженерно-геологічна компанія «Топограф» виконує комплекс вишукувань та вимірів, необхідних для реконструкції будівель.

Специфіка та склад інженерно-геологічних вишукувань

При реконструкції робота геологів має особливості. Вони полягають у наступному:
 • Особлива увага приділяється ґрунтам навколо фундаменту та стану самої конструкції. Їх потрібно досліджувати у комплексі.
 • У деяких випадках можна значно прискорити процес і зменшити ціну, якщо збереглися повноцінні, коректно оформлені результати минулих досліджень, а сама будівля не має деформацій.
 • Якщо поряд з будівлею, що реконструюється, знаходяться інші старі споруди, необхідно обстежити і грунти в їх підставах.

Інженерно-геологічні дослідження для реконструкції

Дослідження геології під реконструкцію вирішують кілька завдань:
 • Допомагають оцінити можливість та безпеку надбудови зі збільшенням навантажень на фундамент.
 • Служать для виявлення деформацій та їх причин.
 • Дозволяють оцінити можливість добудови законсервованих об’єктів.

Геологія для реконструкції будинку: ціна у Києві, Харкові, Дніпрі, Черкасах

Масштаб реконструкції та геологічна ситуація на ділянці відрізняються у кожному окремому випадку. Тому, перш ніж замовити геологічні дослідження, проконсультуйтеся з нашим фахівцем. Опишіть йому існуючу ситуацію та завдання. Ми запропонуємо вам одну послугу або комплекс робіт, які нададуть найточнішу інформацію для прийняття раціональних рішень. Після оцінки завдання ми зможемо повідомити точну вартість реалізації проекту. Отримати консультацію фахівців та замовити геологію під реконструкцію ви зможете за телефоном або онлайн на сайті.

Чому варто почати роботу з «Топограф»

Наша компанія пропонує найкращі рішення, ґрунтуючись на потребах клієнта. Ми надаємо послуги геології максимально вигідно саме для вас:
 1. Індивідуальний підхід. Завжди орієнтуємось на потреби та побажання клієнта. Схема роботи створюється з урахуванням геології об’єкта. Після визначення методики ми промовляємо терміни та підписуємо договір. Саме в ньому вказуємо всі особливості та нюанси.
 2. Приємна ціна. Наші фахівці завжди ретельно опрацьовують проект перед тим, як оголосити фінальну вартість клієнту. Ми враховуємо всі особливості та обираємо максимально ефективні рішення. «Топограф» ніколи не називає шаблонну ціну, а завжди розраховує її індивідуально та вказує у договорі.
 3. Висока якість роботи. Наші послуги виконуються з урахуванням українських та міжнародних стандартів якості. Ми використовуємо обладнання, яке пройшло сертифікацію, та завжди ставимо реальні терміни робіт.

Розцінки та порядок надання послуг з геодезії у Києві

Замовити геологію під реконструкцію ви можете, зателефонувавши до компанії «Топограф» за телефонами розділу «Контакти».

Замовити послугу

Заповніть поля і ми зв’яжемося з вами

  консультація безкоштовна